Het gedragsmodel binnen en buiten de spreekkamer (o.a. Summercourse)

Van bedrijfsartsen wordt verwacht dat ze op alle niveaus binnen de organisatie kunnen adviseren:

  • met de medewerker in de spreekkamer over verzuim;
  • met de leidinggevenden om te adviseren over o.a. beperkingen en mogelijkheden;
  • met de werkgever over algemene trends en opvallende zaken.

De vraag is hoe u dit als adviseur zo optimaal mogelijk kunt doen met het gedragsmodel in uw achterhoofd. De training Het gedragsmodel binnen en buiten de spreekkamer reikt u handvatten aan om deze rol zo effectief mogelijk te vervullen. Er wordt gebruik gemaakt van praktijkcases en eigen casuïstiek om zo dicht mogelijk aan te sluiten bij de praktijk van de bedrijfsartsen.

Deze training wordt in de zomer gegeven in een sfeervol hotel in het midden van het land. Wij adviseren u om -in verband met de intensiviteit van de training, de mogelijkheid tot netwerken en uitwisselen van ervaringen- een nacht in het hotel te verblijven. De volgende ochtend is dan ook iedereen zonder verkeersoponthoud aanwezig.

In het najaar wordt deze training in Naarden Vesting gegeven, zonder overnachting.

De Summercourse sluit naadloos aan op de Masterclass Integraal Verzuimmanagement, maar deze vooropleiding is niet nodig.

Onderwerpen: het gedragsmodel in de spreekkamer, effectief communiceren met de werknemers, werkgever en leidinggevenden, een goed gedegen advies kunnen uitbrengen.
Doelgroep: bedrijfsartsen
Duur: 2 dagen, op 14 en 15 juli 2010 (Summercourse incl. hotelovernachting) of op 11 en 12 oktober
Lokatie: Summercourse: luxe hotel in de omgeving van 's Hertogenbosch. Indien door de deelnemers geen hotelovernachtingen worden gewenst, dan wordt de training verplaatst naar onze trainingslokatie te Naarden-Vesting. Najaar: Naarden-Vesting
Prijs per deelnemer: € 1.025,- (excl. BTW). Extra kosten diner en hotelovernachting: € 200,- (excl. BTW)
Korting: 10% korting voor de tweede deelnemer
Prijs incompany: op aanvraag
Geaccrediteerd: 15 punten
 

Inschrijfformulier

Deelnemer 1



Deelnemer 2



Factuuradres




Algemene informatie








Opleidingen
vorige maand Sep 2010 volgende maand
ZMDWDVZ
1234
56
7
891011
12131415161718
19202122232425
2627282930