Adviesvaardigheden voor arbeidsdeskundigen
Na afloop van deze 2,5-daagse interactieve training bent u in staat invulling te geven aan uw rol als resultaatgerichte “organisatieadviseur”. U bent in staat om:
- zich op te stellen als resultaatgerichte adviseur van de organisatie of externe klant;
- uw klant te bekijken vanuit een helicopterview;
- door middel van het creëren van draagvlak het management en leidinggevenden te stimuleren tot het aanpakken van de gedragsproblematiek op organisatieniveau;
- effectief samen te werken met dienstverleners zoals de HR-afdeling, bedrijfsartsen;
- leidinggevenden te ondersteunen;
- vanuit ondernemerschap uw klant optimaal te ondersteunen.
Janine Poort, arbeidskundig advies & begeleiding:
De training heeft mij een aantal nieuwe inzichten gebracht en ik ga nu bewuster om met de verschillende verzuimmodellen. Waar ik voorheen meestal aan de slag ging volgens het belasting-belastbaarheidsmodel, maak ik nu als arbeidsdeskundige meer gebruik van het ‘gedragsmodel’. Dit biedt ruimte en legt de verantwoordelijkheid voor de oplossing en voor te maken keuzes, terug naar waar het hoort: bij de werkgever die regiehouder is. Ik ben me er meer bewust van dat “een goed adviseur adviseert niet, die vraagt, kijkt en luistert”.
De cursus was: verfrissend & praktijkgericht!
Download hier de gehele brochure
Onderwerpen: gedragsmodel, adviseurschap, klantgerichtheid, ondernemerschap.
Doelgroep: arbeidsdeskundigen
Duur: 2,5 dag; 15 november (hele dag), 22 november (hele dag) en 23 november (ochtend) 2011
OF 12 april (hele dag), 19 april (hele dag), 26 april (ochtend) 2012
Prijs per deelnemer: € 1.265,00, excl. BTW
Korting: 10% korting voor de tweede deelnemer
Prijs incompany: op aanvraag
Certificeringspunten SKO: 4



